Service


Nouzové otevírání dveří

Když to je problém s otevíráním dveří nebo zámků, často nabízejí pomoc sousedy, přátele, pseudo-odborníki, kteří neznali specifika konstrukce nebo bezpečnosti - tato podpora často skončit poškozením zámku, vložky, ohýbání nebo selhání.

zjistit více

Otevírání aut

Zabouchnuté klíče v autě, zabouchnuté klíče v kufru auta, zalomené klíče v zapalování nebo v zámku, přestane fungovat centrální zamykání, slabá nebo vybitá baterie (zvláště častý na podzim a v zimě), dojdou baterie v dálkovém zamykání atd, to jsou situace, kdy je nejlepší se obrátit na odborníky.

zjistit více

Otevírání trezoru

Ztratili jste klíč od Vašeho trezoru? Zapoměli jste číselnou kombinaci zámku trezoru? Zapoměli jste heslo k trezoru? Máte vybité baterie? Potřebujete otevřít trezor?. Je nejlepší obrátit se na odborníky o pomoc. To je zpravidla velká potíž, protože je to zařízení se složitým mechanismem uzamykání.

zjistit více

Opravy po vloupání

Kdy už bude „neoprávněné“ donutit vaši bezpečnost, můžete se vždy obrátit na nás pro opravu a opětovné ochrany. Zajišťujeme poradenství, odborné znalosti a pomoc při výběru optimální nastavení, že nesplní svůj další „překvapení“.

zjistit více

Servis zabezpečení

Pokud potřebujete nainstalovat nebo vyměnit zámek, vložku, dveřní zavírače, atd. Jsme také k dispozici. Provedená práce na svých vlastních materiálech a na základě materiálů dodaných zákazníkem.

zjistit více

Servis automatických posuvných dveří

Máme dlouholeté zkušenosti s servisem automatických dveří. Provádíme záruční i pozáruční servis automatických posuvných dveři všech výrobců.

zjistit více